top of page
Search

Võimalus kaasata keskkonnaekspert EU-st enda ettevõttesse üheks kuuks tasuta

Updated: May 27, 2020

Programm Pioneers into Practice lennutab süsteemi innovatsiooni eksperdi üheks kuuks just Sinu ettevõttesse, et aidata Teil lahendada jätkusuutlikuse ja kliimaneutraalsusega seotud väljakutseid. Võõrustav organisatsioon praktikandile tasu maksma ei pea. Programmi poolt on keskkonnaeksperdile kuni 2000 euro suurune stipendium tagatud.


Võõrustava organisatsioonina on kandideerima oodatud igas suuruses ettevõtted, tööstused, ülikoolid, teadusasutused, omavalitsused, riigiasutused ja mittetulundusühingud.


Te sobite Host'iks ehk süsteemi innovatsiooni praktikandi võõrustajaks, kui

  • teil on huvi ja kogemus erinevate keskkonnateemade vastu nagu vähene süsinikuheitmega majandus, jätkusuutliku areng, kliimaneutraalsus,

  • olete avatud meelega organisatsioon/ettevõte, kes soovib nendel teemadel juurde õppida, jagada kogemusi, avastada ja töötada mõlemale osapoolele kasulikus olukorras,

  • teil on võimalik korraldada 4-6 nädalane inglise keelne praktika (virtuaalne või kohapeal), mis peaks aset leidma septembri - novembri keskpaiga jooksul,

  • asute Eestis.


Programm leiab aset 20-s Euroopa Liidu riigis. Kõik eksperdid on värskelt läbinud süsteemi innovatsiooni mitmekülgse koolituse ja rakendavad sealseid tööriistu teie ettevõtte väljakutsete lahendamiseks.


Kandideerimise protsess on hästi lihtne. Te täidate lühikese ankeedi oma ettevõtte või organisatsiooni kohta, kus kirjeldate, millisel teemal praktikakohta pakute ja milliste oskustega inimest ootate. Üle Euroopa osaleb paarsada keskkonnaeksperti mitmekülgses süsteemi innovatsiooni koolitusprogrammis, mille viimane ülesanne on 4-6 nädalane välismaine praktika. Osalevad eksperdid ise valivad oma praktikakohtade eelistused. Võõrustavale organisatsioonile saadetakse ühekaupa osalejate CV-sid ja motivatsioonikirju. Võõrustav organisatsiooni saab talle pakutud kandidaadi kas vastu võtta või tagasi lükata. Kui ükski kandidaat ei sobi, siis sellega mingeid kohustusi ei kaasne.


Kandideerimise protsess on lihtne:

  1. Lähete veebilehele > https://id.climate-kic.org/register ja teete endale kasutajanime,

  2. Täidate ankeedi, kus te kirjeldate, millisel teemal praktikakohta pakute ja milliste oskustega inimest ootate.

  3. Vastuvõtvale organisatsioonile saadetakse ühekaupa osalejate CV-sid ja motivatsioonikirju - pakutud kandidaadi(d) saate kas vastu võtta või tagasi lükata. Kui ükski kandidaat ei sobi, siis sellega mingeid kohustusi ei kaasne.

  • Teie praktikandile tasu maksma ei pea - see toimub Pioneers programmi poolt. Võite olla abiks elukoha jms otsimisel.

  • Üle Euroopa osaleb paarsada keskkonnaeksperti (süsteemi innovatsiooni praktikanti) mitmekülgses süsteemi innovatsiooni koolitusprogrammis, mille viimane ülesanne on 4-6 nädalane praktika. Osalevad eksperdid ise valivad oma praktikakohtade eelistused.

KANDIDEERI SIIN


Välismaise eksperdi oma meeskonda liitmise võimalik kasu:

☺ Toob uusi perspektiive, võib tekitada uusi ärijuhtumeid ja tõstab kompetentsi.

☺ Oskab pakkuda üllatavaid lahendusi probleemile, millega olete seni silmitsi seisnud.

☺ Uued kontaktid partnerriikidest ja teie ärivõrgustiku laiendamine.

☺ Multikultuurne meeskond rikastab.

☺ Muudate sisseharjunud töönädala rutiini (nii palju kui lubate).

☺Tutvute süsteemi innovatsiooni kontseptsiooni ja praktiliste tööriistadega. Saate ligipääsu vastavale e-kursusele.


Kandideerimise tähtaeg on 16. juuni 2020


Lisainfo saamiseks võta ühendust programmijuht Kadri Kaarnaga kirjutades kadri@cleantechforest.ee


Kui soovid hoopis ise kogu koolitusprogrammis osaleda, siis rohkem infot SIIN.

For more information visit about the program, please visit: https://pioneers.climate-kic.org/

Pioneers into Practice is funded by EIT Climate-KIC, that is the EU’s largest public private partnership addressing climate change through innovation to build a zero-carbon economy. It addressed climate change across four priority themes: urban areas, land use, production systems, and climate metrics and finance. Education is at the heart of these themes to inspire and empower the next generation of climate leaders. EIT Climate-KIC runs programmes for students, professionals, start-ups and innovators across Europe via centers in major cities, convening a community of the best people and organisations. EIT Climate-KIC is supported by the European Institute of Innovation and Technology (EIT), a body of the European Union.#YourPathYourFuture #PioneersintoPractice #Education @climatetalent

276 views0 comments