top of page
Search

Kutsume roheideede mõttetalgutele Saaremaal!

Tuleval nädalavahetusel 17-18. oktoobril toimub Kuressaares esmakordselt CleanHÄKK, mis on kahe päeva jooksul läbiviidav ideetalgu keskkonnasõbralike (äri)ideede arendamiseks.


Oodatud on kõik, keda rohetehnoloogiad ja keskkonnavaldkond huvitab, nii inimesed kellel on omal idee mida nad sooviks edasi arendada, kui ka need kes soovivad heade ideede elluviimises kaasa lüüa.


Rohetehnoloogiad kätkevad enda all nii rohelisi algatusi, energia efektiivsust ja selle salvestamist, põllumajandust ja toidutehnoloogiaid, jätkusuutlikku ehitust ja linnu, toidu-, vee- ja jäätmete tehnoloogiaid jne.


CleanHÄKK ideetalguid tulevad läbi viima mentorid ja eksperdid nagu Anu Oks (EstBan), Kristian Sägi (Tehnopol, Nevercode), Indrek Kelder (Cleantech ForEst, Tehnopol), Tarmo Virki (Cofounder Magazine, Lahentagge) ja Mihkel Tamm (Suckõrs/Pillirookõrs).


Parimatele ideedele on korraldajate poolt välja pandud rahalised auhinnad, kus esimene, teine ja kolmas idee saavad vastavalt 1500€, 1000€ ja 500€. Sealhulgas on Saaremaa valla poolt eriauhind parimale õpilasmeeskonnale. Ühele meeskonnale on otsepääse Cleantech ForEst’i poolt korraldatud iduettevõtetele suunatud arenguprogrammi Beamline Beta, kus TOP 7 saavad oma ägedat ideed edasi arendada tänu 10 000 euro suurusele toetusrahale ja 4-kuulisele ärimentorlusele.


Üritus algab Taltech Meremajanduskeskuses 17. oktoober kell 16.00, peakorraldaja on Cleantech ForEst MTÜ koostöös Taltech Meremajanduskeskuse ja Saaremaa vallaga. Ideetalgud on tasuta, ent koha kindlustab ainult eelnev registreerimine. Täiendav info Cleantech ForEst Facebook’i lehel.  Ürituse rahastaja on EIT Climate-KIC 

Cleantech ForEst is an Estonian non-profit that started their activity in year 2016 dealing with financing start-ups that develop green/clean technologies, promote environmental education and sustainability topics. Cleantech ForEst has hosted major start-up and accelerator programs such as Beamline Beta,  ClimateLaunchpad, EIT Climate-KIC Accelerator, Climathon and more. To learn more about possibilities of different green technology developments, contact the CEO of Cleantech ForEst Erki Ani by email erki@cleantechforest.ee.


#CLP20 #ClimateLaunchpad #innovation #cleantech

81 views0 comments
bottom of page