top of page
Search

Avanes stipendium rohetehnoloogia valdkonna innovaatoritele ja pioneeridele

Updated: Jul 29, 2019


UUS KUUPÄEV: Kandideerimine on avatud kuni 30 aprillini!

Juba teist aastat järjest annab Cleantech ForEst koostöös Euroopa kliimainnovatsiooni eestvedajaga Climate-KIC välja praktikastipendiumeid "Pioneers into Practice". Programm on avatud kandideerimiseks nii keskkonnakaitsega seotud ekspertidele kui ka organisatsioonidele kuni 21 aprillini.

Otsime keskkonna- ja energeetika valdkonna eksperte, kes soovivad ennast täiendada, koguda olulisi kontakte või leida uusi partnereid, et arendada innovatiivseid lahendusi või rakendusi, mis toetaksid kliimamuutuste vähendmist ja Eesti liikumist konkurentsivõimelise madala süsinikuga majanduse suunas. Oled valmis astuma välja oma mugavustsoonist ja soovid elada kuu aega uues linnas, töötada väljakutseid esitavate projektidega või tuua mõni välisekspert hoopis enda juurde tööle? Kui jah, siis kutsume inspireerivaid eksperte ning organisatsioone kandideerima profesionaalsesse mobiilsusprogrammi "Pioneers into Practice".

Programmi ülevaade:


1. Pioneers into Practice ekspertidele:

Aprill: Kandideerimine.

Mai: 1-päevane sissejuhtav koolitus "Cleantech Innovation & System Thinking".

September - Oktoober: Stipendium 4 nädalaseks praktikaks sulle sobivas organisatsioonis (valikus kümneid organisatsioone 15 Euroopa linnas).

Juuli - November: Iseseisev grupitöö koos teiste Eesti stipendiaatidega mentori juhendamisel.

November: Lõpuseminar ja grupitööde esitamine.

Eeldused kandideerimiseks: Väga hea inglise keel, huvi ning soov panustada uudsete säästlike lahenduste väljatöötmisse, varasem kogemus keskkonnakaitse või energeetikaga seotud projektides, õpingutes või töös (teadus, poliitikakujundamine, ettevõtlus etc).

2. Pioneers into Practice organisatsioonidele:

Aprill: Kandideerimine.

September - Oktoober: Väliseksperdi kaasamine ja juhendamine 4 nädalaks. Võimalus saada abi tööülesannete lahendamisel ja jagada kogemusi sarnase valdkonna eksperdiga ning leida potentsiaalseid koostööpartnereid.

Eeldused kandideerimiseks: Tegutsemine keskkonnakaitse või energeetikaga seotud valdkonnas, soov ja valmidus panustada ajaliselt väliseksperdi juhendmisse, arendava projekti väljapakkumine väliseksperdile, projektijuhi väga hea inglise keele oskus.

Täpsem info kogu programmist ning kandideerimine ainult Climate-KIC kodulehel kuni 21 aprillini https://pioneers.climate-kic.org/

#PioneersintoPractice

133 views0 comments
bottom of page