Search

Cleantech ForEst otsib oma meeskonda turundusjuhti!

Updated: Jul 29, 2019


Cleantech ForEst on mittetulunduslik organisatsioon, mille missiooniks on roheinnovatsiooni Eestis kiirendada. Toetame kohalikku rohetehnoloogia arengut ja ettevõtlust.

Cleantech ForEst on Euroopa suurima kliima-innovatsiooni ühenduse Climate-KIC kohalik partner ning sellest tulenevalt otsime turundusguru, kes suudaks läbiviidavaid projekte efektiivselt turundada, roheinnovatsiooni mõju ulatust suurendada ja cleantech ökosüsteemi kasvatada.

Töö Cleantech ForEstis ei ole just tavapärane - ümbritsetus innovatsioonist, ettevõtlikest ja motiveeritud inimestest; reisimine ja suhtlus teiste omasugustega; ettevõtlike inimeste leidmine tervest Eestist ja nende kaasamine kvaliteetsetesse programmidesse; igapäevane kommunikatsioon keskkonnaalaste organisatsioonidega, lõputu loomingulis kuidas meie sõnumit paremini ja laiemalt edastada...


Kui Sul hakkas kohe mõte jooksma, kuidas sa ise teeksid selle plakati paremini ja milliseid vahvaid videoklippe looksid sõnumi mõjusamaks edastamiseks, siis kandideeri kindlasti. Töö asub Tallinnas, Pärnu mnt 148 moodsas töökeskkonnas Spring Hubis.

Ootame Su CV'd ja lühikest motivatsiooni 25. maiks e-maili aadressile kadri@cleantechforest.ee

Lisaküsimuste saamiseks võid helistada Kadrile 555 25 923.

#Education

407 views0 comments

OFFICES

Estonia
Masti 17, Tallinn, Estonia


USA
San Francisco

Cleantech ForEst is guided by the Code of Ethics

Please find the recent annual reports 

Follow us:

  • White Facebook Icon
  • Instagram - White Circle
  • White Twitter Icon
  • LinkedIn - White Circle

© 2021 by Cleantech ForEst